Polish Properties jest zarządzana przez Krzysztofa Grzesika. Krzysztof urodzony w Wielkiej Brytanii, dyplomowany rzeczoznawca (Fellow of the Royal Institution of Chartered Surveyors), jest także uprawnionym polskim rzeczoznawcą majątkowym (numer uprawnień 9) z 35-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości w Anglii oraz w Europie Środkowej. Posiada też tytuł Recognised European Valuer. Swoją karierę rozpoczął jako rzeczoznawca majątkowy w Departamencie Wycen angielskiego rządu, a po kilku latach przyjął funkcję partnera oraz rzeczoznawcy majątkowego w firmie Kinney & Green w City of London.

W roku 1991 założył oddział agencji nieruchomości z ramienia Price Waterhouse Poland i nadzorował konsulting w zakresie nieruchomości w Czechach, na Węgrzech oraz Rosji.

W 1997 dołączył do Healey & Baker (Cushman & Wakefield) jako partner odpowiedzialny za inwestycje, a w roku 2000 został mianowany dyrektorem zarządzającym firmy King Sturge w Polsce. W 2004 Krzysztof założył firmę Polish Properties Sp. z o.o.

Krzysztof został niedawno wybrany na stanowisko Przewodniczącego Europejskiej Grupy Rzeczoznawców Majątkowych (TEGoVA). Jest też byłym Przewodniczącym RICS Europe. Jest także międzynarodowym reprezentantem Polskiej Federacji Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych (PFVA) i członkiem Polskiej Komisji Standardów Zawodowych. Krzysztof jest współautorem Standardów Zawodowych publikowanych przez Polską Federację Stowarzyszeń Rzeczoznawców Majątkowych, oraz autorem wielu publikacji na temat wyceny nieruchomości.